Më joshëse se kurrë, Belinda mahnit me fotot nga vaska

0
143

Dalja si velinë në “Xing me Ermalin” e ktheu pretendente “Miss Universe” një ndër vajzat më të ndjekura në showbizin shqiptar. Belinda Dragoti ka fituar zemrën e fansave ku numëron plot 77 mijë ndjekës në Instagram.Modelja surprizon herë pas herë ndjekësit me fotot provokuese.

Edhe së fundmi ajo ka publikuar foto nga vaska me të brendshme të cilat janë pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë./abcnews.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here