FOTOT/ “Shumë nxehtë”- Thyen karantinën dhe udhëton drejt bregdetit të jugut, Enca ‘çmend’ ndjekësit me bikini, ekspozon gjoksin bombastik

0
37

Enca ka thyer karantinë dhe ka udhëtuar drejt jugut për të shijuar ditët me diell të fundjavës në bregdet.Këngëtarja ka realizuar foto e veshur me bikini Drimadhë dhe ndau me ndjekësit që qëndrojnë të izoluar duke u bërë zili.

Enca vuri në pah format e saj bombastike me bikinit duke ‘çmendur’ fansat. Ajo dukej shumë seksi ndërsa në plan të parë vuri gjoksin e saj.

“Shumë nxehtë”– shkroi ajo në një prej fotove.

Enca njihet për fotot e saj të guximshme dhe nuk heziton ti ndajë me ndjekësit e saj.

Ajo publikon herë pas herë foto “hot” ku ekspozon linjat e saj trupore.

/Panoramaplus.al

  

         

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here