Mariana Kondi kujton me nostalgji Met Begën, publikon videon që do t’iu shkrijë së qeshuri

0
74

Mariana Kondi është ndër figurat më të dashura të publikut shqiptar falë karrierës shumëvjeçare në ekran si aktore humori.Së fundmi ajo i ka kthyer të gjithë pas në kohë duke publikuar një skeç humori krah aktorit të ndjerë, Met Bega.

Këto pamje i kanë bërë të gjithë nostalgjikë, duke kujtuar dhe njëherë realizimet e mëparshme dhe të qeshurat prej tyre. Komentet në postimin e Kondit nuk kanë munguar dhe me siguri shumicës së ndjekësve këto pamje i kanë rikujtuar shumëçka nga vitet më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here