Roza Lati hap sezonin veror, ekspozon të pásmet me tánga (FOTO)

0
204

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj të çméndur dhe pa komplekse. Ajo ka treguar se e ka nisur sezonin e ri veror me një fotografi tepër sensual.

Në imazhin ku eskpozon të pasmet, Lati shkroi: “E di mirë, është aktuale… të kesh b**h nuk është asgjë. Ti eskpozosh është gjë e madhe.” Për këtë shprehje u bazua tek një artist i ri, i njohur me emrin Vert.

Ndërkohë një tjetër imazh ku shfaqet buzë detit me një fustan të gjatë dhe bikini, Roza thotë se karantina e bëri që të realizojë “belfie”. Kështu, ízolimi nga korónavirusi ka ndikuar që moderatorja ti sjellë ndjekësve imazhe të reja dhe sensuale.(A.M/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here