FOTO/ S’përmbahet gazetarja e Aldo Morning Show, zhvishet me bikini përballë zyrës së Ramës, mikrofonin në dorë dhe…

0
227

Nëse sot duke shkuar për në punë, hasni një vajzë që shëtit gjysmë e zhveshru në qendër të Tiranës, mos u habisni! Është gazetarja e programit të mëngjesit “Aldo Mormning shoë”, ajo që sot ka marrë përsipër të dalë me bikini në rrugë, duke mos harruar as mikrofonin.

Brunja, siç shihet edhe në foto, ka veshur një palë bikini të zeza, ka hedhur sipër diçka të verdhë dhe me një rrip të verdhë në kokë, të lidhur fjongo, ka vendosur që të mbajë lidhur të gjithë teleshikuesit e Televizionit Klan.

Edhe pse kjo veshje është mjaft e zakonshme nëse e hasim në një bregdet, kur e shikon të stacionuar pranë piramidës, përballës zyrës së kryeministrit Edi Rama, dhe mbi të gjitha tek një gazetare, të bën përshtypje.

Temperaturat janë ngritur vërtet dhe koha për të bërë plazh ka ardhur, por nuk dimë të themi nëse është pikërisht ky mesazhi që kërkon të përcjellë një emission mëngjesi. Gjithsesi, këto pamje nuk janë aspak etike për t’u transmetuar në një televizion kombëtar, e mbi të gjitha në orët e mëngjesit dhe masa duhen marrë!

(f.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here