FOTO/ Deputetët socialistë i gjen ‘belaja’ me maskë në fytyrë, Bashkim Fino do të pijë edhe puro, ja çbën Blendi Çuçi

0
78

Nëse për shumicën prej nesh përdorimi i maskës ka qenë pak i sikletshëm, mesa duket për deputetin e karrierës, Bashkim Fino, ka krijuar edhe një pengesë më shumë sesa frymëmarrja.

Teksa bisedonte me kolegët e tij në oborrin e Parlamentit, Finos i duhej herë pas here të hiqte dorë nga maska për të tymosur purot e tij të preferuara.

Kështu, ai ka alternuar maskën me puron, ndërkohë që miqtë e tij e kanë shoqëruar me biseda dhe tymosje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here