Çdo vajzë do e dëshironte një partner si Gaz Paja, aktori i humorit përvesh mëngët dhe lan enët

0
188

Gjatë ditëve të gjata të karantinimit si shkak i Covid-19  të gjithë kanë  pasur më shumë mundësi të bëjnë punë shtëpie. Nuk po flasim vetëm për gratë, por edhe burrat duket se kanë ndihmuar gjatë izolimit në punët e shtëpisë.

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja izoluar si shumica e njerëzve në Shqipëri ka kaluar shumë kohë në shtëpi, sa i është dashur të merret edhe me gatimin ose pastrimin .

Së fundmi përmes një postimi në Instastory ai ka treguar se ka larë edhe enët në shtëpi, duke treguar kështu që ai e ndihmon  bashkëshorten e tij Irën me punët e shtëpisë.

Krahas një fotoje nga dritarja ku duket një pamje e bukur aktori shkruan:  Sa bukur pamja kur laj enët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here