Marina Vjollca pozon nga tarraca duke marrë rreze por fansat kapin detajin që se besojnë

0
293

Marina Vjollca si gjithmonë dhe në këtë kohë pandemie ka qënë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo nuk publikon foto vetëm nga provat në spektaklin e humorit që ajo dretjon ‘Klanfornia’ por edhe nga nga shtëpia e saj dhe e Getit në Tiranë.

Dhe ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa shihet duke marrë rreze dielli në tarracën e shtëpisë së saj.

Mirëpo fansat nuk e kanë besuar për shkak të një detaji. “Palma në tarracë?”, e pyet një fanse Marinën e cila nuk ka kthyer përgjigje

Në fakt, Marina me Getoarin kanë disa ditë që publikojnë foto nga tarraca e shtëpisë ku po kalojnë këto ditë karantine.

Në fotot e publikuara në Instagram nga Getoari shohim pamjen e kryeqytetit të Tiranës, gjë që vërteton se dyshja nuk ka lëvizur jashtë qytetit për momentin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here