I mërzitet e dashura nga izolimi në shtëpi, Klajdi Haruni tregon çdo bëj pas karantine: Do të çoj 6 muaj tek jot’ëmë se…(FOTO)

0
262

Izolimi në shtëpi prej më shumë se dy mujash si shkak i koronavirusit ka mërzitur shumë njerëz. Ndërkohë që shumë njerëz kanë shijuar karantinën dhe e kanë shfrytëzuar për të qëndruar sa më shumë me familjen dhe njerëzit e dashur, shumë njerëz janë mërzitur në shtëpi.

Jo vetëm njerëzve të zakonshëm por edhe personazhet VIP duket se  nuk ju ka shkuar aspak mirë karantina.

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni përmes një postimi në Instagram ka  bërë një koment mjaft qesharak që tregon se koha e gjatë me  partneren në shtëpi e ka mërzitur.

“Zemër çfarë  do bëjmë kur të mbarojë karantina. Do të të çoj  6 muaj tek jot’ëmë  se e ka marrë malli.”– ka shkruar Klajdi.

Sigurisht që është një shaka nga e këngëtarit, por pothuajse të gjithë  njerëzit e izoluar përgjatë kësaj kohe kanë hasur probleme në familje duke kaluar 24 orë me njëri-tjetrin në familje, e pa pasur mundësi të takojnë miq e të afërm të tjerë.

A.C/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here