Mbulohet vetëm me një shall, Rita Orës i mbarojnë rrobat: Ju mund të shfrytëzoni…

0
103

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ashtu si shumë britanikë të tjerë që po qëndrojnë të izoluar si shkak i koronavirusit edh  ajo përgjatë këtyre muajve është karantinaur në shtëpinë e saj në Londër.

Përveçse ajo ka taletin dhe u tërheq vëmendjen miliona të rinjve përmes muzikës dhe zërit të saj, këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat momente të ndryshme të jetës së saj.

Përmes një postimi të fundit që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, këngëtarja është shfaqur e mbuluar vetëm me një shall duke thwnw se asaj i kanw mbaruar rrobat  dhe zgjidhja qw ka gjetur wshtw vetwm shalli.

“Kur të mbarojnë rrobat, ju mund të shfrytëzoni shallin.”- ka shkruar këngëtarja. Sigurisht që kjo është vetëm një shaka nga ana e këngëtares, pasi ajo njihet për sensin e saj të humorit, si edhe fotot provokuese që ajo bën herë pas here.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here