“Më pëlqejnë këngët e Billie Eilish”, Luana Vjollca tregon profesionin tjetër që e ka pasur ëndërr: Kur isha e vogël… (FOTO)

0
177

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca duket se e ka shfrytëzuar për projekte të suksesshme kohën e karantinës.  Emri i saj po bëhet goxha i njohur edhe edhe jashtë kufijve të Shqipërisë, pasi imazhi Luanës së fundmi është shfaqur edhe në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” për muajin maj.

Përveç ka qenë imazh i kopertinës së revistës, ajo ka dhënë edhe një një intervistë ekskluzive për këtë revistë tuke.

Lajmi është mësuar nga vet moderatorja e cila ka publikuar në intervistën në Instastory, ku ka treguar disa detaje rreth jetës së saj.

Postimi i Luanes në Instastory

Krahasuar me intervistat që Luana ka dhënë për mediat në Shqipëri, nga kjo e fundit për revistën turke ajo ka shprehur dhe një të vërtetë të jetës së saj, se kur ka qenë e vogël ka dashur të bëhej basketbolliste.

Postimi i Luanës në Instastory

“Aktiviteti fizik është i rëndësishëm për këdo, jo vetëm për njerëzit që shfaqen në televizion. Unë nuk kam shumë kohë të mjaftueshme që ta praktikoj. Nëse kthehem herët në shtëpi, i dedikohem vetes time duke ushtruar aktvitet fizik. Kur isha e vogël, më pëlqente që të luaja basketboll dhe ëndërroja të bëhesha një basketbolliste e njohur, por kurrë nuk e fillova dhe sot nuk pendohem.“-ka thënë Luana.

Ndër të tjera ka thënë se mes shumë këngëve, muzika që pëlqen më së shumti këto kohë janë vetëm këngët e Billie Eilish.

A.C/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here