Nënë për herë të dytë/ Xhemi Shehu tregon gjininë e fëmijës së Arbana Osmanit

0
179

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do bëhet nënë për herë të dytë, dhe babai i fëmijës do të jetë regjisori Eduart Grishaj. Ka qenë vetë moderatorja e cila ka dhënë lajmin e bukur për pritjen e ëmbël dhe këtë e bëri në ditëlindjen e partnerit të saj.

Sigurisht që ajo mori shumë urime nga fansat dhe ndjekësit e ndërkohë disa të tjerëishin të interesuar të dinin gjininë e bebes por megjithatë Arbana nuk ka dahur të jap detaje të tjera.

Fillimisht u tha se ajo pret një djalë mirëpo kjo nuk qenka e vërtetë pasi moderatorja dhe njëhkohësisht shoqja e ngushtë e Arbanës, Xhemi Shehu ka treguar të kundërtën ditën e sotme .

Kjo e fundit ka komentuar në një foto të Arbanës në ‘Instagram’ dhe shkruan “Baby girl”, ndërsa moderatorja përgjigjet: “Të dua”

Postimi i Arbanes

(A.K.dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here