‘Do ju q* rob, b*thq*ra’, momenti kur aktori i njohur nuk përmbahet përballë policisë: A ju q*fsha motrat (Video)

0
258

Aktori Ervin Bejleri ‘shpërtheu’ në sharje dhe ofendime kundër efektivëve të policisë së shtetit pas ndërhyrjes së bluve për të shembur Teatrin Kombëtar.

Nuk keni shanse brenda, do ju q* rob, b**th q*rat, mes natës si kusarë, a keni fëmijë apo jo. Unë kam ardhur këtu për fëmijën tim, jo për muret dhe tullat” dëgjohen Ervin Bejleri i revoltuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here