Forcat e policisë nxjerrin me dhunë nga godina e teatrit aktorin Neritan Liçaj

0
85

Rreth orës 04:30 të mëngjesit nisi aksioni nga INUV për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Të shumta kanë qenë forcat e policisë të cilët rrethuan zonën.

Ata ushtruan dhunë ndaj disa artistëve të cilën ndodhin brenda godinës në ato momente.

Ora News ka siguruar pamjet ku policia ka marrë me dhunë dhe ka shoqëruar në komisariat aktorin Neritan Liçaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here