PAMJE SHOKUESE/ Policia ushtron dhûnë barbare ndaj protestuesve

0
46

Pamje shokuese vijnë nga parku “Rinia”. Policia ka ndërhyrë me një dhûnë të paprecedentë ndaj protestuesve të ulur këmbëkryq.

Gra që tërhiqen zvarrë dhe grushte e shqelma ndaj burrave protestues në mes të Tiranës.

Kjo ndërhyrje policie, e denjë për regjimin e Kastros apo të Assadit në lindje, shihet në mes të kryeqytetit dy muaj pasi BE na hapi negociatat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here