Me bikini, Klaudia Pepa hap këmbët mes dy mureve. Provokuese dhe energjike, balerina nis sfidën më të re në Instagram (FOTO)

0
111

Në një kohë që rrjetet sociale janë të mbushura e me plot sfida, edhe balerina e njohur ka treguar përmes një postimi sfidën e saj  më të re në Instagram.

Energjike dhe mjaft elegante, Klaudia  ka ndarë me fansat e saj  Instagram një foto ku shfaqet e pozicionuar me kokë poshtë, me duart në tokë dhe këmbët e ngritura lart e të mbështetura në  faqet e murit.

Postimi i Klaudias ne Instagram

“Voila! Kjo është sfida më e re e internetit.” Klaudia ka ftuar të gjithë ata që munden, të bjënë këtë  sfidë duke i dërguar edhe foto Klaudias.

A.C/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here