Luana Vjollca poston fotot tërheqëse nga ballkoni, kunati Getoar e ngacmon me komentin: Shumë i bukur… (FOTO)

0
278

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Moderatorja shfaqet e veshur sportive në taracën e një pallati, dhe nuk e ka treguar destinacionin.

Njëherë “Larg” e njëherë “Afër”, kështu i përshkruan moderatorja fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”. Pozat e saj kanë marrë si gjithmonë mijëra pëlqime e qindra komente. Ku në sy bien fjalët që i ka shkruar kunati i saj Getoar Selimi.

Ky i fundit ka zbuluar se Luana ndodhet në shtëpinë e tyre, në atë ballkonin e famshëm nga ku Marina dhe Getoari kanë publikuar foto këto 2 muajt e fundit të karantinës.

“Shumë i bukur ky vendi”, i shkruan Getoari në një koment që ka tërhequr vëmendjen e fansave të moderatores. “E keni marrë përgjysmë këtë ballkonin”, i shkruan një fans.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here