Publikohet çmimi marramendës i orës që Lori Hoxha mban në dorë (FOTO)

0
138

Pak ditë më parë blogerj  e njohur shqiptare Lori Hoxha publikoi disa foto ku tregoi se ka ndryshuar luk. Ajo kishte prerë flokët në stilin e vjetër, me shkallëzim duke u frymëzuar nga personazhi i serialit “Friends”.

Në foto ajo shfaqej e veshur me një palë streçe dhe bluzë të ngushtë pas trupit në ngjyrë kafe të hapur. E ndërkohë në dorën e majtë mbante një orë të markës “Royal Oak “, ku faqja  “What they wear”  ka publikur çmimin e  orës dhe veshjes së blogeres.

Postimi i “What they wear” ne Instagram

Faqja “What they wear” ka zbuluar se ora e trashëgimtares  së Top Channel kushton  26.900 euro, ndërsa streçet dhe bluza e saj  kushtojnë në total 150 euro.

Kujtojmë që veshjet dhe aksesorët që Lori ka treguar edhe në faqen e saj të  Instagramit gjithmonë kanë  çmime teje të larta.

 A.C/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here