”Kam puthur vajza, dyshova në orientimin tim s*ksual”, Zhaklin Lekatari e thotë hapur

0
106

Zhaklin Lekatari, vajza që drejton blogun ku flitet për sēksin, ka qenë e ftuar në “Why Not”. Lakatari ka ndarë disa eksprienca personale, duke treguar ndër të tjera se ka shkëmbyer puthje me dy vajza.

“Në atë periudhë pata edhe disa dyshime, jam bi, çfarë jam unë, jam hetero, jam gey?”, ka thënë ndër të tjera Lekatari, duke theksuar se mes saj dhe vajzave në fjalë nuk kishte ndodhur asgjë më shumë.

“Më pëlqente shumë ajo shoqja ime, ishte binjake me një vajzë tjetër. Kishte një lëkurë të bardhë, nuk do ta harroj kurrë, kishte shumë tatuazhe dhe ajo lëkura e bardhë bënte shumë kontrast, ishte dhe agresive por edhe e pafajshme”, ka sqaruar ajo për një nga rastet, duke treguar se nuk ka pasur kurrë eksperiencë s*ksuale me një vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here