Partnerja feston ditën e lindjes, Kastro Zizo publikon foton e rrallë dhe e uron me fjalët e ëmbla: Edhe 100 shpirt…

0
88

Moderatori i njohur Kastro Zizo në fillim të muajit është bërë baba për herë të tretë, ku dhe lajmin për ardhjen e tij në jetë e ka bërë të ditur vet ai nëpërmjet rrjeteve sociale. Ndërkohë përsa i përket fotove me partneren në rrjetet sociale ka qenë shumë i konservuar.

Sara ditën e sotme  ka pasur ditëlindjen ku nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Kastros. Ky i fundit nëpërmjet një’ Instastory’ ka shpërndarë një foto me Sarën ku dhe e ka uruar me fjalët e embla.

“Edhe 100 shpirt! Të dua”- shkruan Kastro krahas fotos së tyre, duke e shoqëruar shkrimin me një zemër të kuqe.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here