Zenit i morën patentën dhe e ‘braktis’ për ditëlindje, Armina Mevlani organizon festë në vilë, dridhet në ritmet latine dhe belly dance: Jam princeshë Jasmina!

0
157

Armina Mevlani ka festuar sot 29-vjetorin e linjdes së saj, ditë që nisi me një lajm të keq, pasi partnerit të saj, Shkëlzen Berishës iu hoq patenta. Përmes statuseve në Instastory, blogerja Armina Mevlani ka treguar se pavarësisht ‘humbjes’ së djalit të ish-kryeministrit, festa ka vijuar.

Në video, Armina shihet që është veshur me një kostum ngjyrë blu në material Sateni dhe përmes postimeve, e krahason veten me princeshë Jasminën të përrallave.

Rreth tavolinës së festës ka shumë të ftuar, por ajo që bie në sy është mungesa e Shkëlzenit! Përse vallë i fejuari i blogeres ka munguar në këtë festë? Apo ndoshta kanë rezervuar ndonjë festë private në orët më të vona?… Këtë nuk dimë ta themi….

Gjithsesi, duke kërcyer e duke u përdredhur në ritmet e muzikës latine dhe belly dance, Armin aka treguar se mungesa e Shkëlzenit nuk e ka penguar aspak për të shijuar festën në oborrin e vilës ku jeton.

(f.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here