Armina Mevlani tregon dhuratën e mrekullueshme që mori për ditëlindje

0
89

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan herë pas here momente nga jeta e saj.

Para disa ditësh ajo festoi 29-vjetorin e lindjes me shumë mikesha e të afërm në oborrin e shtëpisë së saj, pamje të cilat i ndaue dhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Teksa kanë kaluar 4  ditë nga ditëlindja, Armina ka publikuar një foto në Instastory, ku ka treguar edhe dhuratën me të veçantë e të preferuar që ka marrë për ditëlindje

Në foto shihet një  karrige ngjyrë blu me imazhin e buzëve të kuqe flakë, duke shkruar mbi foton se kjo është dhurata më e mrekullueshme që ka marrë.

“Dhurata ime e mrekullueshme e ditëlindjes!”– ka shkruar Armina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here