Taulant Ballës ‘i mërzitet’ mbiemri, shkrin gazit rrjetin me ndryshimin në ‘Facebook’ (FOTO)

0
119

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin që ka bërë në rrjetin social ‘Facebook’.

Ai ka fshirë mbiemrin duke lënë kryesor vetëm emrin, pra nga ‘Taulant Balla’ ka vendosur vetëm ‘Taulant’.

Nuk dihet se cila është arsyeja që Balla ka bërë këtë zgjedhje apo ka qenë thjesht një lapsus i momentit.

Mirëpo, ajo që vihet re është se rrjeti ka shpërthyer në komente dhe të qeshura.

Tashmë pritet një reagim nga vetë Balla, se si qendron e vërteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here