” E bukur si dielli”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, Angela Matin “pushton” kopertinat italiane

0
145

Angela Martinin, një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së fundmi është bërë pjesë e revistës italiane “Cleon”.”

E bukur si dielli”, thuhet në faqen e parë të kopertinës  ku modelja shfaqet me një fustan të bardhë, ku në sy bien format e saj seksuale dhe duket mjaft joshëse. Lajmin e ka bërë vetë të ditur modelja ku dhe ka ndarë me fansat foton e kopertinës.

Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet ku vetëm disa ditë më  më parë, Angela ka publikuar një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet e saj provokuese.

(A.K.Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here