FOTOLAJM/ Rama feston ditëlindjen në krah të nënës: Ajo më dha jetën

0
60

Kryeministri Edi Rama mbush sot 56 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta kalojë me nënën e tij.

Kryeministri ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shfaqet i përqafuar me zonjën Aneta dhe shkruan: ”Me gruan që më dha jetën”.

/Ora News.tv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here