Kaubojsi nuk njihet më, ish-deputeti Ndocaj humb dhjetëra kilogramë dhe na la pa fjalë (FOTO)

0
50

Ish-deputeti, i njohur me nofkën “Kaubojsi”, ka humbur aq shumë peshë saqë mezi njihet.

Ndocaj bëri ndryshimin drastik pas operacionit për të dobësuar.

Imazhet e ish-deputetit me pamjen tërësisht ndryshe janë publikuar nga bashkëshortja e tij, Valentina Ndocaj.

Eduart Ndocaj jeton prej shumë vitesh në Itali së bashku me familjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here