U hoqi muzikën lokaleve dhe diskove, Rama gjen “zgjidhjen”: Tani shijoni… melodinë e natyrës

0
63

Kryeministri i vendit Edi Rama ka nisur ditën me një video nga Llogaraja, duke i uruar mëngjesin e mirë të gjithë ndjekësve të tij.

Teksa ka përmend bukurinë e natyrës së Shqipërisë, Rama nuk ka kaluar pa hedhur një “thumb” edhe për mbylljen e lokaleve duke shtuar se tani është momenti për të shijuar një tjetër muzikë, atë të natyrës në bregdet.

MIRËMËNGJES dhe me këto pamje nga Llogaraja që të kujtojnë çfarë magjish ruan ky vend, Shqipëria, me malin dhe detin aty pranë, diellin dhe flladin, ju uroj një të premte të mbarë para një fundjave mbrëmjesh me muzikën e natyrës në bregdet,”-shkruan Rama.

POSTIMI I PLOTË:

 

(k.m./dosja.al)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here