Ditë e madhe për familjen Rama, Zaho mbush 6-vjeç, ja si festojnë Edi dhe Linda

0
60

Ditë e madhe për familjen e kryeministrit Edi Rama.

I vogli i familjes, Zaho, feston sot ditëlindjen dhe prindërit e tij, i kanë organizuar një festë të vogël që i ngjan më shumë një improvizimi të momentit.

Disa shkronja që formojnë emrin Zaho, bashkangjitur numrit 6.

Ramës i ka rastisur ta fusë kokën te O-ja, por ajo që bie në sy në këtë foto është lumturia e madhe e të treve.

‘Lumturia e 6-vjetorit’, shkruan Linda teksa poston foton.

linda.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here