DOLI NGA UJI, PUSHUESIT NE VELIPOJE TMERROHEN

0
57

Kjo e diele ne plazhin e Velipojes pushuesit jane perballur me nje te “mik” te papritur.

Sic mund ta shihni ne foto nje gjarper eshte gjetur ne breg te detit ku kane qene vete disa nga pushuesit prezent qe e kane kapur dhe larguar per te mos friksuar kryesisht femijet.

Nje gje e tille natyrisht qe ka ngjallur kuriozitetin e te pranishmeve qe nuk kane nguruar ti bejne edhe foto

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here