Ledri Vula e puthi live në emision, reagon moderatorja e njohur

0
40

Moderatorja Fjoralba Ponari është shumë aktive në rrjetet sociale, ku here pas here publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, mes të cilave vëmendje ka tërhequr çështja e puthjes së Ledrit.

Një nga ndjekësit i shkruan nëse “Puthte mirë Ledri ee?”, ndërsa Fjoralba nuk e ka pritur aspak mirë duke u përgjigjur: “Po të kthej të njëjtën përgjigje që i ktheva një mesazhi në DM: Jeta do ishte më e lehtë për të gjithë ne, sikur të bënit edhe ju diferencën midis showt dhe jetës reale”.

Kujtojmë që videoja e puthjes në emision  ka bërë sot xhiron e rrjetit, ndonëse ishte thjesht një situatë komike dhe show.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here