Si rrallëherë, Alketa Vejsiu shfaqet me bikini provokuese (FOTO)

0
51

Moderatorja Alketa Vejsiu di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes me punën që realizon në ekran. Ajo pak ditë më parë ka mbyllur me sukses emisionin me fëmijë“Në kurthin e Piter Pan”.

Tashmë, Alketa ka nisur pushimet dhe këtë vit ka zgjedhur bregdetin e jugut.

Moderatorja i ka surprizuar të gjithë me një foto të publikuar nga Filikuri i Himarës, ku shfaqet si rrallëherë me bikini të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Ajo ka marrë shumë komente, nga të cilat shumica e komplimentonin moderatoren për trupin perfekt, ndonëse është nënë e dy fëmijëve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here