Ardit Gjebrea tregon gjithçka me foton e bukur të bashkëshortes me vajzën

0
58

Producenti Ardit Gjebrea ka nisur pushimet bashkë me familjen e tij prej disa ditësh. Ai ka zgjedhur të eksplorojë Jugun e Shqipërisë për të shijuar edhe më shumë bregdetin.

Arditi nuk ka nguruar të postojë edhe foto të shumta në rrjetet sociale, ku vihet re se po argëtohet pafund.

Foto e fundit e tij ka qenë ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje dhe komentet kanë qenë të shumta.

“Gjithçka kam”, shkruan Arditi teksa i drejtohet bashkëshortes Anilës dhe vajzës Anna.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here