Agron Llakaj publikon foton familjare dhe i dedikon gruas shkrimin e ëmbël: E dashur Kostandina!

0
58

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin e martesës.

Aty nuk ka përdorur notat e humorit dhe ka folur për jetën e tij duke thënë se së bashku me partneren ia kanë dalë ti rezistojnë kohërave të vështira dhe të jenë bashkë.

Shkrimin prekës e shoqëroi me një fotografi familjare së bashku me dy fëmijët e tyre Adea dhe Teo, që i cilëson dashuri mbi dashuritë. “…36 vjet martese…E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…,e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! Gezuar !”, shkroi Llakaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here