‘Rrufeja bie edhe në hale’/ Erion Veliaj rezultoi pozitiv me koronavirus, ‘nuk përmbahet’ Jul Deda

0
31

Aktori i humorit dhe anetari i Këshillit politik të PD, Julian Deda ka bërë dy reagime kundrejt kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, pasi ky i fundit u konfirmua pozitiv me Covid-19.

Deda duket se e ka tepruar me statuset edhe në një kohë kur politika i uroi të shkuara, perfshirë ketu edhe Presidentin Meta.

Mesa duket, aktori i humorit e ka marrë seriozisht garen në hapjen e PD dhe kandidimin për deputet sa i janë “errësuar” edhe sytë.

Mëposhtë statuset:

“ErFuku infektohet me Covid 19, me pak fjale rrufeja bikerka edhe ne hale.”

“Covid 19-ta infektohet me ErFik 99.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here