Na befasoi! Vetëm 23-vjeçe, Tayna bën gjestin e madh për prindërit e saj

0
23

Ditën e sotme, reperja e njohur Tayna ka bërë një gjest shumë të bukur. Mund të duket e habitshme, por ajo i ka ndërtuar prindërve të saj një shtëpi të re.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Tayna, përmes një Instastory, ku tregon se ka filluar ndërtimi i shtëpisë së re për prindërit e saj, që është dhuratë pikërisht nga ajo si shenjë falenderimi ndaj tyre.

“Vetëm 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur gjithmonë. Po ndërtoj shtëpi të re, si dhuratë për prindërit. Falënderuese”, ka shkruar këngëtarja.

Më herët, ajo postoi një foto ku shfaqej me të atin dhe të ëmën, dhe e shoqëroi me disa fjalë të ndjera

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here