Harrojeni bjonden Marina Vjollca, ajo është bërë brune dhe i habiti të gjithë

0
43

Ka ndryshuar mbase shumë gjëra tek vetja, disa prej të cilave janë bërë edhe publike ndërsa mbetet ndër moderatoret më të komentuara, ndërsa Marina Vjollcën jemi mësuar ta shikojmë vetëm bjonde.

Kush e kishte përfytyruar ndonjëherë Marinën brune, le të shikojë foton dhe të bëjë krahasimin nëse e kishte imagjinuar në këtë formë.

Ajo i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin në Instagram, ku ka postuar foto me fokë ngjyrë të zezë, të prera me balluke.

Nuk dihet ende nëse ajo ka ndryshuar vërtetët look, apo ka vendosur nëj paruke, por megjithatë duhet thënë se edhe si brune Marina duket po shumë bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here