“Jo korona, por më keq”, Besa tregon çfarë i ka ndodhur gjatë xhirimit të klipit (Foto)

0
44

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima publikoi së fundi projektin e saj më të fundit muzikor, të titulluar ‘Don’.

Mirëpo gjatë xhurimit të kripit ajo ka treguar se ka qenë sëmurë. Këngëtarja e përshkruan ndjesinë shumë më keq se Covid-19.

“Kam qenë shumë sëmurë teksa xhiroja ‘Don’. Jo Corona, më keq. Faleminderit skuadrës sime që më bëri të dukem mirë kur ndihesha…”, ka shkruar Kokëdhima në postimin e fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se kënga e Besës është pritur shumë mirë dhe se fansat e saj nuk kanë ngurruar ta dëgjojnë dhe etiketojnë atë në postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here