Oriola Marashi bën testin e Koronavirusit dhe tregon rezultatin

0
53

Modelja e njohur, Oriola Marashi i është nënshtruar testit të Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në Instastory.

Oriola ka publikuar rezultatin e tamponit, duke treguar se ka dalë negative. “Mbrohuni”, ka shkruar modelja krahas fotos, si thirrje ndërgjegjësuese për qytetarët.

Nuk dihet nëse asaj i janë shfaqur simptoma apo kjo ka qenë thjeshtë një procedurë e nevojshme për të lëvizur jashtë shtetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here