Vajza e Robert Aliaj ‘çmènd’ belgët me zërin e saj, kalon në finale e ‘The Voice Kids’

0
49

Vajza e vetme e artistit Robert Aliajt, Gala, ka konkurruar në konkursin e famshëm në Belgjikë “The Voice Kids”. Falë talentit të saj, ajo ka arritur të kalojë të gjitha fazat dhe tashmë është kualifikuar në natën finale të konkursit, duke bërë padyshim krenar babain e saj Robertin.

Ai e ka dhënë vetë këtë lajm të bukur duke ndarë një pjesë të performancës së vajzës së tij, që e ka bërë të ndihet si në qiellin e shtatë.

“Sapo ndodhi, Gala kaloi në finale”- shkruan Roberti krahas postimit për të bijën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here