“Mëso emrat e poetëve, pastaj lexo”, këngëtarja ekspozon të pasmet me librin në dorë, por kritikohet nga ndjekësit. I ngatërron emrin shkrimtarit të madh

0
43

Këngëtarja Ana Kabashi ka arritur të tërheqë vëmendjen me pozat e saj se.ksi. Së fundmi, ajo pozoi e shtrirë në rërë teksa vendostë në plan të parë të pasmet e saj bòmbastike.

Këngëtarja mbante në dorë një libër të autorit të njohur William Shakespeare. “Cili është libri juaj i preferuar? #beachmood #shekspeare #beachvibes”– shkroi ajo në përshkrimin e imazhit h.ot.

Menjëherë në sy ka rënë emri i shkrimtarit të madh anglez, që Ana Kabashi e kishte shkruajtur gabim, gjë që nuk kaloi pa u vënë re nga ndjekësit e saj.

“Shkruhet Shakespeare dhe jo Shekspeare, ti fillo të mësosh emrat e poetëve fillimisht dhe pastaj mund të lexosh libra,”– i shkroi një ndjekëse.

Megjithatë këngëtarja është justifikuar që William Shakespeare mbetet shkrimtar i madh, sido që t’ia shkruajë emrin. “Zemër SHEKSPIRI është SHEKSPIR si me A si me E, njëjtë”- iu përgjigj ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here