E rëndë në Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë

0
34

E rëndë në Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 maji” të qytetit.

Efektivët që kanë rënë pre e sulmit janë pjesë e repartit FNSH dhe Shqiponja.

Kjo nuk është hera e parë që në Elbasan, grupet kriminale qëllojnë me armë mbi policinë.

Në qershor 2016, një sulm mbi Policinë ndodhi po në Elbasan.

Burimi/ ABCNEWS.AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here