Ekzekutohet nga policia 71-vjeçari në Elbasan

0
37

Një luftë e vërtetë ka ndodhur sot në Elbasan, ku raportohet se 71-vjeçari i cili hapi zjarr ndaj policisë dhe plagosi dy persona është ekzekutuar nga forcat RENEA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here