E FUNDIT/ Basha kërkon të përballet live në studio me Ramën, kryeministri ulëret dhe refuzon ballafaqimin: Joo, jooo!

0
26

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha teksa kryeministri Edi Rama po fliste për inceneratorët, ka refuzuar të përballet me kreun e PD-së.

Basha ka kërkuar që të ndërhyjë dhe të përballet me kryeministrin Edi Rama, por ky i fundit ka refuzuar në mënyrë kategorikë që të përballet me Bashën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here