E rëndë në Tiranë, 52-vjeçari me COVID-19 hidhet nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë

0
35

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Tiranë, ku një person është hedhur nga kati i katërt i spitalit ‘Shefqet Ndroqi”, teksa trajtohen për shkak se ishte prekur nga koronavirusi. Për pasojë ai ka ndërruar jetë. Ngjarja ndodhi rreth orës 03 :10.

NJOFTIMI I POLICISË
Më datë 01.11.2020, rreth orës 03 :10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi P.Gj., 52 vjeç dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./News24.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here