“Po m’thuej si je”/ Vajza e Jakup Krasniqit akuza të rënda Ramës

0
60

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasniqit ka lëshuar akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në facebook, ku duket Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiç në një krah dhe babai i saj, Jakup Krasniqi në Hagë, në krahun tjetër, ajo pyet: Shqypni pa m’thuej si je?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here