Këngëtarja Justina Aliaj e prekur me Covid-19, në gjendje të rëndë tek Infektivi

0
54

Këngëtarja shkodrane Justina Aliaj është prekur nga koronavirusi.

Sipas informacioneve për mediat, këngëtarja prej disa ditësh është e shtruar tek Infektivi, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Këngëtarja Justina Aliaj mbetet një yll i këngës dhe skenës shqiptare. Me këngë të të tilla si: “Mall për vendlindjen”, “Në ekranin e televizorit”, “Stacion i dashur”, “Në mbrëmjen e vallëzimit”, “Unaza”, “Unë dhe shokët e mi” etj. Këngët e saj mbeten të pashlyeshme ende dhe sot për publikun./newsbomb.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here