“Nuk kemi qenë kurrë shoqe dhe nuk e di pse”, Albana Osmani shprehet për Arbana Osmanin

0
65

“Shiko Kush Luan” me rubrikën “Paintball” ka zbuluar shpesh shumë për miqësitë dhe armiqësitë e personazheve të showbizit. Ndonëse na duhet të presim për të mësuar detajet e kësaj puntate, ndalemi te një moment i promos së publikuar nga Luana Vjollca.

Albana Osmani është e ftuara që do realizojë sfidën këtë të shtunë dhe në të është shprehur për Arbana Osmanin. Teksa e qëllon, ajo tregon se nuk ka pasur kurrë miqësi me të, pavarësisht se arsyen nuk e ka kuptuar asnjëherë.

Vajzat kanë punuar në të njëjtin televizion për shumë vite dhe mesa duket marrëdhënia e tyre ka qenë gjithnjë e ftohtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here