Në shtrat, me fustan nate, Ronela Hajati e bën të pendohet atë që s’i erdhi mbrëmë

0
43

Ronela Hajati tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që publikon në Instagram dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe dhe me foton që publikoi pak minuta më parë.

Këngëtarja shfaqet në shtrat, me fustan nate të bardhë dhe shumë sensuale. “Kot s’erdhe dje prz…”, shkruan Ronela krah fotos, ku kanë vërshuar komentet.

Ndërkohë fansat po presin me padurim një projekt të ri muzikor nga këngëtarja.

Që prej ndarjes me Zerkën, Ronela nuk ka pasur një histori të re, të paktën publikisht, por duket se këto foto provokative e kanë një mesazh të fshehur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here