Siç nuk e kemi parë kurrë, Armina Mevlani vjen me një pamje komplet tjetër

0
51

Blogerja e njohur Armina Mevlani publikon vazhdimisht foto në rrjete sociale, ashtu siç ka bërë dhe së fundmi. Me anë të disa postimeve në Instastory, ajo ka treguar ‘look-un’ e saj të ri, duke surprizuar ndjekësit.

Armina ka prerë flokët shkurt, në modelin “Bob”, dhe për këtë ka kërkuar mendimin e ndjekësve për pamjen e re dhe duhet thënë se i shkojnë shumë.

Ajo nuk ka eksperimentuar kurrë me pamjen e saj, prandaj dhe ky ndryshim ishte shumë i papritur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here