E veshi vetëm për një dalje në ekran/ Aurela Hoxha shpenzon shumën marramëndëse për një bluzë

0
60

Aurela Hoxha është aktive në rrjetet sociale ku ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e shumtë dhe padyshim vëmendje të madhe merr veshja e saj.

Aurela shpenzon shumë për rrobat e saj madje një bluzë që e ka veshur së fundmi ka kushtuar plot 2.285 euro.

Kujtojmë që bukuroshja ka pranuar publikisht kohët e fundit lidhje e saj të dashurisë, e cila e ka bërë të shkëputet edhe nga Shqipëria drejt Spanjës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here